VEEN, BOSCH & KEUNING

Narcotica (Hoogspanning)

Emelie Schepp
Levering 2-3 Werkdagen
€ 8,99

Kies uw kleur

No Colour

Kies uw maat

NA

  • Gratis verzending (afhankelijk van de regio)

    Vanaf €100,00
  • 14 dagen om te ruilen

  • Vandaag besteld

    Binnen 2 a 3 werkdagen bij jou thuis
  • Click en Collect

    Online bestellen en afhalen in de winkel

DETAILS

Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.

Voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork.

Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius.

Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven?
Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.

Uitvoering: Paperback / Pagina's: 336 / Taal: Nederlands / Uitgeverij: De Fontein / Publicatie: 07/01/2020


Verzenden

Levering duurt 2 werkdagen. Hou er rekening mee dat tijdens de spitsuren de levering langer kan duren dan normaal. Gratis levering bij bestellingen boven 100 euro in België.